کارنامه عملکرد جوانان با مهر تایید مجلس‌نشینان

انجمن جوانان کارآفرین استان تهران گزارش عملکرد یکساله خود را که بیشتر معطوف به شبکه‌سازی و بسترسازی برای فعالیت‌های آتی این تشکل بوده است، اعلام کرد؛ عملکردی که طی نامه‌ای از سوی نمایندگان مجلس مورد تقدیر قرار گرفت.

انجمن جوانان کارآفرین استان تهران گزارش عملکرد یک‌ساله خود را اعلام کرد. این انجمن، پس از گذراندن برخی از مشکلات اداری، اردیبهشت ماه سال گذشته در اتاق بازرگانی تهران به ثبت رسید و در طول یک‌سال گذشته، گام‌هایی را در جهت هم‌اندیشی جوانان کارآفرین، شبکه‌سازی کسب‌و‌کارها و مهارت‌آفرینی برداشته است.

انجمن جوانان کارآفرین استان تهران همچنین به پاس تلاش و پیگیری‌هایی که در حوزه کسب‌و‌کار جوانان داشته ‌است، از سوی 57 تن از نمایندگان دوره دهم مجلس شورای اسلامی مورد تقدیر قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، بر اساس گزارش عملکرد اولین دوره هیات مدیره انجمن جوانان کارآفرین استان تهران، این تشکل در طول یک سال اخیر علاوه بر اقداماتی در راستای تقویت و ارتقای بنگاه‌داری جوانان، ملاقات با مسولان و مقامات کشور در راستای معرفی ظرفیت‌های فنی و اقتصادی جوانان کارآفرین را در دستورکار قرار داد.

دیدار اعضای هیات رئیسه انجمن با علی ولایتی، مشاور عالی مقام معظم رهبری، ملاقات با علی لاریجانی رئیس دوره دهم مجلس، دیدار با علی آقامحمدی رئیس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، از جمله جلسات هم‌فکری اعضا هیات مدیره این انجمن با مسولان کشور بوده‌ است.

تشکیل و برگزاری منظم جلسات کمیسیون‌های مختلف در این انجمن، مشارکت در رویدادهای اقتصادی، تدوین آئین‌نامه اجرایی انجمن، اخذ کرسی در کمیسیون‌های مشورتی اتاق ایران و همچنین شورای گفت‌و‌گوی دولت و بخش‌خصوصی، کسب کرسی در کمیته ماده 12، برگزاری مجمع سالانه و امضا تفاهم‌نامه‌های همکاری با موسسه آموزشی اتاق تهران و مرکز داوری اتاق تهران از جمله اقدامات این تشکل جوان در طی یک سال گذشته است.

در نهایت این عملکرد برای این تشکل بخش خصوصی، باعث شد تا 57 تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در دوره دهم، با امضای تقدیرنامه‌ای از علی محمدی تات، رئیس این انجمن، تقدیر کنند. در این تقدیرنامه از جوانان به عنوان موتور محرک جامعه یاد شده که آینده جامعه در گروه تلاش، کوشش و پشتکار آنان است. در همین راستا نیز از تلاش‌های رئیس انجمن جوانان کارآفرین استان تهران در این حوزه که همراستا با بیانیه گام دوم انقلاب بوده تقدیر شده است.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart