نشست کمیسیون صنعت، معدن و تجارت انجمن جوانان کارآفرین استان تهران با جناب آقای مهندس خانبوداغی نایب رییس اتاق بازرگانی ایران و آلمان

به گزارش روابط عمومی انجمن جوانان کارآفرین استان تهران، کمیسیون صنعت، معدن و تجارت این انجمن در جلسه مهر ماه خود میزبان مهندس خانبوداغی نایب رییس اتاق مشترک ایران و آلمان و رییس هیات مدیره شرکت‌های ایران ماژین، توان طب ماژین و نسل آینده آریا بود.

خانبوداغی با ابراز خرسندی از تشکیل این انجمن از ورود جوانان به عرصه تجارت و تولید استقبال کرده و جوانان را ترغیب به توجه به الگوهای موفق توسعه در جهان کرد.

خانبوداغی خاطر نشان کرد: ظرفیت‌های تجاری بین دو کشور ایران و آلمان بسیار است و متاسفانه تا کنون توجه کافی به آن نشده است.

وی افزود: یک چهارم درآمد کشور آلمان از برپایی نمایشگاه‌های بین المللی است و ایران با توجه به موقعیت جغرافیایی و توان منطقه‌ای خود می‌تواند از این ظرفیت عظیم استفاده کند در حالی که متاسفانه توجهی به این پتانسیل ندارد.

در انتهای جلسه نیز اعضای انجمن از حضور مهندس خانبوداغی در این کمیسیون تشکر کرده و خواستار تعامل بیشتر و کسب تجربه از اعضای مجرب اتاق مشترک ایران و آلمان شدند.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart