پیام نوروزی رییس هیئت مدیره انجمن جوانان کارآفرین به اعضای محترم انجمن

                        

بهار که همیشه مژده‌ دهنده‌ی جوانی و زایش دوباره است، همین نزدیکی‌هاست. پس از پشت سر گذاشتن یک سال پر افت و خیز، به موسمی می‌رسیم که همواره به ما «درس امید» داده است. سالی که گذشت برای فعالان جوان اقتصادی سرشار از دست‌اندازهای نفسگیر حرفه‌ای بود اما جوانان باغیرت ایرانی نشان دادند که همچون سال‌های سخت دفاع مقدس، از حریم میهن خویش دفاع و تا آخرین نفس برای متوقف نشدن چرخ‌های تولید و تجارت ایستادگی می‌کنند.

در آستانه نوروز، با الگوبرداری از رفتار سخاوتمندانه بهار که فارغ از هر بهانه‌ای، هر سال جامه‌ی نو بر عالم و آدم می‌پوشاند، به عنوان اعضای انجمن جوانان کارآفرین استان تهران، با عزمی راسخ و همتی استوار برای ساختن ایرانی آباد و آزاد هم‎‌پیمان می‌شویم. امیدواریم در سال جدید گره‌هایی که در فضای کسب و کار ایران وجود دارد، با تدبیر مسئولان و تلاش فعالان اقتصادی باز شوند تا رونق و نشاط به جامعه بازگردد.

اين حقير ضمن تبريك سال نو به يكايك اعضاي محترم انجمن، رجا واثق دارم انجمن جوانان کارآفرین استان تهران نیز در سال 1398 با بهره‌گیری از تجربه‌ها و شناختی که در اولین سال تشکیل به دست آورده، گام‌های محکمی برای دستیابی به اهداف خود برمی‌دارد. امید که با همراهی و همکاری تک‌ تک اعضای محترم انجمن به این مهم دست پیدا کنیم.

برادر كوچك شما

علي محمدی تات

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart