جلسه هیئت مدیره و کمیسیون دانش بنیان، استارتاپ و کسب و کارهای نوین با عضو هیئت مدیره و رییس اداره پژوهش بانک رفاه

به گزارش روابط عمومی انجمن جوانان کارآفرین جلسه هیئت مدیره و کمیسیون دانش بنیان، استارتاپ و کسب و کارهای نوین با حضور آقای دكتر رحمتی عضو هیئت مدیره و ناظر اعتباری بانک رفاه و آقای اصولی رئیس اداره پژوهش بانک رفاه مورخ 1397/09/06 در محل ساختمان شماره 3 اتاق بازرگانی تهران برگزار گردید.

این جلسه با ریاست آقای علی محمدی ‌تات آغاز شده و سپس آقای شبیر آسایش رئیس کمیسیون دانش‌ بنیان، استارتاپ و کسب و کارهای نوین به معرفی توانمندی‌‌ها و ظرفیت‌های این کمیسیون پرداخت. آقای علی عمیدی نایب رئیس این کمیسیون ضمن ابراز خرسندی از حضور سرمایه‌گذاران در فضای استارت‌آپی کشور نقطه نظرات خود را ارائه نموده و پس از آن خانم سولماز صادق‌نیا به تبیین فضای استارت‌آپی و راهکارها و فرصت‌های پیش‌رو پرداخت. آقای امیر دارستانی ‌فراهانی نیز به توصیف فعالیت‌های شرکت‌های دانش بنیان و عارضه‌یابی و نیازسنجی‌های مالی این شرکت‌ها پرداخت.

رئیس اداره پژوهش بانک رفاه ضمن تشریح سه حوزه مأموریتی مرکز جدیدالتأسیس نوآوری در بانک رفاه کارگران ازهمکاری با انجمن جوانان کارآفرین استان تهران استقبال کرد. سپس آقای دكتر رحمتی عضو هیئت مدیره بانک رفاه ضمن تشکر از رئیس هیئت مدیره بابت دعوت به این انجمن و تشریح تنگناهای اعتباری بانک‌ها در مواجهه با استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های دانش بنیان ابراز داشت که آماده عقد تفاهم‌نامه همکاری با انجمن جهت حمایت از شرکت‌های معرفی شده توسط انجمن با شرایط تسهیل شده است.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart